Pink Ribbon vraagt aandacht aan borstkanker. In oktober is het de gehele maand Pink Ribbon maand. Ik wil graag even stilstaan bij het feit dat er veel te veel vrouwen op de wereld getroffen worden door deze verschrikkelijke ziekte. Om geld in te zamelen voor meer onderzoeken en projecten worden er door heel het land acties gehouden, dingen verkocht om op deze manier aandacht te vragen voor borstkanker. Op de Pink Ribbon site staat meer informatie over het doel van deze maand en organisatie. Ook hebben ze een eigen webshop, ik heb gekeken naar de producten en geven jou een top 10.
Wat misschien handig is om van te voren te weten is dat een deel van het geld direct naar Pink Ribbon gaat. Dus koop je iets, dan steun je direct alle vrouwen met borstkanker.
10. Een sleutelhanger met het symbool van Pink Ribbon. Mooi om aan iemand te geven of zelf uit teken van respect aan je sleutelbos te hangen
9. Dit makeuptasje is handig voor elke vrouw. Hij is roze en de grootte is 20×12.
8. Opzoek naar een nieuwe USB stick? Deze is roze, een deel van het geld naar het goede doel en is niet standaard.
7. Ook mannen kunnen Pink Ribbon steunen met het kopen van een stropdas. Of verras je vriendje met deze leuke stropdas.
6. Nog maar 3 maanden en dat begint 2015 alweer. Nog een nieuwe agenda nodig? Pink Ribbon heeft er een voor jou gemaakt!
5. Het magazine speciaal voor Pink Ribbon met afwisselende verhalen, cijfers en nieuws.
4. Een grote, roze shopper. Perfect voor boodschappen.
3. Fietslampjes raken altijd kwijt, tenminste dit is bij mij vaak het geval. Deze fietslampjes zijn dus niet alleen heel leuk, maar ook heel handig.
2. Dit is persoonlijk mijn favoriet, een mooie armband die makkelijk te combineren is. Door de bedeltjes en kleuren word het armbandje veel speelser.
1. Dit unieke, limited edition armbandje is het armbandje van Pink Ribbon 2014. Het word geleverd in een glazen onderzoeksbuisje dat symbool staat van jou bijdrage aan de onderzoeken.
Ben je benieuwd naar wat Pink Ribbon nog allemaal meer verkoopt. Neem gerust een kijkje op hun site!